Kotrbaty > Silkot

Silkot

Významnou část výrobního programu firmy Kotrbatý zaujímá výroba pod souhrnným označením Silkot®, ve kterém se skrývá složenina názvu SILnice KOTrbatý a rovněž tak SILtek KOTrbatý obsahující partnerskou obchodní firmu.

Produkty

Silkot 70-80, Silkot 10

Kompletní soupravy, které v sobě spojují zadní sklopná infračela, která slouží pomocí infra technologie k šetrnému nahřátí asfaltových povrchů v okolí výtluků tak, že lze rozrušit strukturu povrchu a doplnit ji o chybějící horkou asfaltovou směs, která je ohřívána až na teplotu 160°C v zásobníku jedinečné konstrukce, vyvinuté našimi pracovníky.

Toto zařízení, včetně samostatných trakčních baterií, LPG nádrží a veškerých ovládacích prvků, je dodáváno buď na přívěsu SILKOT 70-80 nebo jako SILKOT 10, což je pevná nástavba na nákladním automobilu, doplněná např o vibrační válec, elektro-hydraulický jeřáb atp.

Stroj obdržel Zlatou medaili na Mezinárodním Stavebním Veletrhu v Brně

LTB 3,5

Samostatný nahřívací zásobník LTB o objemu až 3,5 t asfaltové směsi na samostatném rámu, který umožňuje během 3 hodin nahřát studenou směs až na potřebných 160°C bez přístupu otevřeného plamene, který způsobuje degradaci asfaltu ve směsi. Zařízení obsahuje 3 nádrže o objemu 100l LPG, elektrické baterie s dobíjením a veškeré potřebné bezpečnostní a ovládací prvky.

Zásobník je možno umístit buď na přívěs respektive nákladní automobil a nebo používat jako stacionární zásobník.

 

Infračela IC

Výkonová řada mobilních infračel o výkonu 30-60kW, která pomocí 2-3 LPG lahví o objemu 10l nahřívají okolí výtluků, kanalizačních vpustí, či poruchy chodníků, či parkovišť. Díky své robustní konstrukci a výkonným nerezovým infrahořákům jsou výborným řešením pro tyto menší opravy. Lze dodávat i jako soupravy se všemi potřebnými zařízeními na lehkém přívěsu i jako doplněk k LTB 3,5, nebo SILKOT 10.

Thermo kontejnery s ohřevem

Ve spolupráci s firmou KOVO-Sýkora, vyrábíme Thermo-kontejnery doplněné o samostatné vytápění, které slouží k prodloužení doby, kdy má horká asfaltová směs požadovanou technologickou teplotu.

Za více jak 10 let úspěšné výroby programu Silkot®, jsme tato zařízení kromě České republiky dodali na Slovensko, Ukrajinu, do Běloruska, Lotyšska, Chorvatska, Německa, Thajska a Velké Británie.

V České a Slovenské republice poskytujeme na uvedená zařízení servis.

Servis stroje SILKOT

HAVÁRIE 24/7

tel: + 420 607 930 043

BĚŽNÉ OPRAVY

PO - PÁ 6:00 - 18:00
SO 7:00 - 15:00
NE 8:00 - 15:00

Dispečink +420 602 442 357
Technik: + 420 607 930 043

V případě úniku plynu, autonehody či jiné výjimečné události - ohrožení bezpečnosti osob či možnosti poškození majetku - jsme dostupní 24 hodin 7 dní v týdnu.

Požadavky na opravy, seřízení a doškolení obsluhy nebo konzultace po telefonu prosíme řešit v provozní době uvedené v levém sloupci.

SILKOT - Stroj na opravu silnic