Kotrbaty > Kontakty

Praha - vedení, obchod, projekce

Kdybyste se nám v těchto dnech nemohli dovolat do pražských kanceláří, prosíme, napište nám e-mail nebo volejte na naše pelhřimovské telefonní číslo. Děkujeme za pochopení.

ADRESA

KOTRBATÝ V.M.Z., spol. s.r.o.
Polívkova 583/30, Praha 5, 158 00

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

tel: +420 245 005 921
kotrbaty@kotrbaty.cz

IČO: 49615955
OR krajského soudu v Českých Budějovicích
pod značkou C, vložka 4621

Vedení společnosti

Ing. Ondřej Hojer, Ph.D
výkonný ředitel

Tel.: +420 245 005 931
ondrej.hojer@kotrbaty.cz

Vedení společnosti

Ing. Jitka Hojerová
jednatel - ekonom

Tel.: +420 245 005 920
jitka.hojerova@kotrbaty.cz

Technická podpora

Ing. Anton Nosov
vodní sálavé panely

Tel.: +420 245 005 932
anton.nosov@kotrbaty.cz

Technická podpora

Ing. Ivana Schůrková
plynové infrazářiče

Tel.: +420 245 005 929
ivana.schurkova@kotrbaty.cz

 

 

Obchodní oddělení

Martin Nemejta
projektový manažer

Tel.: +420 734 441 555
martin.nemejta@kotrbaty.cz

Obchodní oddělení

Tomáš Seidl
obchodní zástupce

Tel.: +420 245 005 928
tomas.seidl@kotrbaty.cz

Obchodní oddělení

Jakub Hojer
obchod a marketing

Tel.: +420 245 005 920
jakub.hojer@kotrbaty.cz

Sekretariát

Zuzana Grossová
sekretariát

Tel.: +420 245 005 921
zuzana.grossova@kotrbaty.cz

Pelhřimov - výroba, sídlo firmy

ADRESA

KOTRBATÝ V.M.Z., spol. s r.o.
Sdružená 1788, 393 01 Pelhřimov

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

tel: +420 564 571 520
kotrbaty@kotrbaty.cz

IČO: 49615955
OR krajského soudu v Českých Budějovicích
pod značkou C, vložka 4621

Vedení společnosti

Ing. Martin Kotrbatý
jednatel

Tel.: +420 564 571 520
martin.kotrbaty@kotrbaty.cz

Výroba

Ing. Libor Tousek
ředitel výroby

Tel.: +420 564 571 521
libor.tousek@kotrbaty.cz

Logistika

Ing. Štěpánka Maděrová
logistika, sekretariát

Tel.: +420 564 571 520
logistika@kotrbaty.cz

Servis

Miroslav Galia
servis

Tel.: +420 728 222 409
miroslav.galia@kotrbaty.cz